7 Haziran 2011 Salı

Ayakkabı görünümlü bebek çorapları

Jessica Alba, Nicole Kidman gibi ünlülerin çocukları için tercih ettikleri marka olan Trumpette, ayakkabı görünümlü çoraplarıyla bebekler için de "şıklık" diye bir şeyin olduğuna dikkat çekiyor. 

22 yıldır Amerika’da tasarımlarıyla annelerin, rahatlığıyla bebeklerin gönlüne taht kuran Trumpette markası çorap ve ayakkabılarıyla artık Türkiye’deki tüketicileriyle buluşuyor. Özellikle 0-2 yaş bebekler için üretim yapan Trumpette markası, Bogi Tekstil distribütörlüğüyle Beymen Kids’lerde ve Deniz Akkaya’nın bebek giyim mağazası Chic Frog’da satışa sunuluyor. Trumpette, yaz aylarında da Alaçatı’da ve Marmaris Club Viva’da vitrinleri süsleyecek.

Aileler bebekleri için aldıkları kıyafetlerin altına genellikle sadece çorap giydiriyor. Ayakkabı giydirseler dahi bebek çok kısa bir süre sonra ayakkabıdan rahatsız oluyor ya da ayakkabı ayaktan düşüyor. Çoğu zaman çoraplar kıyafetler için bir bütünlük oluşturmuyor. Trumpette bu noktada hayatlarına giriyor ve aileler istedikleri tarz kıyafetlerin altına onlarca çeşit Trumpette alternatifinden birini seçebiliyor. 


Loferdan babete, spor tarzdan açık ayakkabı modeline kadar farklı tasarımlar sunan Trumpette, hem kız hem de erkek bebekler için giyinmeyi eğlenceli kılıyor. Her modelden 6 farklı renkle kutularda sunulan Trumpette çorapları, bebekli aileler için olduğu kadar, şık kutularıyla hediyelik olarak da tercih ediliyor.
Sağlam adımlar için Trumpette
Çocuk doktorları bebeklerin ayak kaslarının gelişimi için artık sağlık açısından ayakkabısız yürümeye başlamayı öneriyor. Trumpette çorapları ayakkabı görünümündeki tasarımlarıyla ilk adımların atıldığı bu dönemde de ailelerin vazgeçilmezi oluyor. Altlarındaki kauçuk bazlı Trumpette yazısıyla bebeklerin kaymasını engelliyor.


Jessica Alba, Nicole Kidman’da bebekleri için Trumpette’i tercih ediyor
Giydikleri kıyafetlerle her zaman kendilerinden söz ettiren Jessica Alba, Nicole Kidman gibi ünlüler çocuklarının kıyafet seçiminde Trumpette markasını tercih ediyor. Trumpette her sezon yeni ürünlerini tüketicilerine sunmasının yanı sıra Trumpette’in ürünlerinin %85’ten fazlası daima üretilerek Trumpette’i vazgeçilmez bir marka yapıyor.


Trumpette, ayakkabılarıyla da göz dolduruyor
Trumpette, çoraplarının yanı sıra modayı takip eden ayakkabılarıyla da trend yaratıyor. Yaz aylarında bez ayakkabılardan, leopar desenlere kadar farklı alternatifler sunan Trumpette özellikle lofer tipi ayakkabılarıyla bebeklere tarz katıyor.Hiç yorum yok: