26 Mayıs 2011 Perşembe

Çocuklu aileler için Lykia World

Lykia World

Türkuvaz mavisi deniz ve çam ormanlarıyla çevrili cennetten bir köşe... Tatilde hissetmek isteyeceğiniz bütün duyguları size yaşatacak eşsiz bir belde, LykiaWorld… 

                          
 Bir tatilden ne bekleyebilirsiniz? Mutluluk, keyif, özgürlük, huzur, sağlık ve daha birçok şey… LykiaWorld; tesisi, hizmet anlayışı ve etkinlikleriyle bir tatilden beklediğiniz her şeyi size verir. LykiaWorld'de hayallerinizin ötesinde, dopdolu bir tatil yaşarsınız. 

 Çocuğunuz da keyfine göre bir tatil yapsın!
LykiaWorld çocuğunuzla tatil yapmayı hem sizin, hem de çocuğunuz için eşsiz bir 
keyfe dönüştürür. Ayrıca çocuğunuzun Çocuk Cenneti'ndeki eğitimli personelimizle birlikte güvende olduğunu bilerek, siz de bu vakitlerde kendinizi huzurlu hissedersiniz.  

Toplam 22.000 m2'lik bir alana sahip olan, tamamen çocuklara özel "Çocuk Cenneti"nde, çocuğunuz tatil yaparken öğrenmenin ve eğlenmenin tadına varır. 

                                 
                                 

Çocuk Cenneti 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bu cennette çocukların aradığı her türlü eğlence ve aktivite mevcut. Çocuk Cenneti'nde, çocuklar diledikleri gibi eğleniyor ve birçok arkadaş edinme imkanı buluyorlar.

Çocuk Cenneti’nde 3 tanesi ısıtmalı olmak üzere, toplam 8 açık havuz ve 20 kaydırak bulunuyor. Ayrıca bu cennette küçük maceracılar için özel kurulan Hazine Adası, Korsan Ormanı ve Gizli Mağaralar gibi özel oyun alanları da var. 


Çocuk Cenneti'nde eğitim ve sportif etkinlikleri kapsayan atölyelerde, çocukların eğlenirken öğrenmeleri ve üretmeleri için gerekli tüm olanaklar sunuluyor. Bu cennette neler yok ki? Bebek plajı, kum havuzu, kaydıraklar, palyaço duşlar, su atış topları, su kanoları, asma köprüler, sirk arabaları, makyaj odalı çocuk tiyatrosu, tırmanma ağı, hobi ve sanat atölyesi, judo eğitim merkezi, plaj futbolu, basketbol, voleybol, futbol, kaykay ve paten eğitim pisti, trambolin, masa tenisi, çocuk restoranı… Çeşitli yaş gruplarına yönelik olarak hazırlanan aktivitelerde çocuklara eğitmenler eşlik ediyor. Çocukların katılabilecekleri aktivitelerden bazıları; göbek dansı, aerobik, akrobasi, hokkabazlık... Bunların dışında belirli bir ücret karşılığı yüzme, surf, yelken, fitness, tenis ve dalgıçlık kurslarına katılabilirler.   

Ayrıca Çocuk Cenneti'nde çocuklar yaşlarına göre klüplere üye oluyorlar. Ebeveynler çocuklarını aşağıda belirtilen saatlerde ücretsiz olarak Baby Club veya Mini Club'e bırakabilirler.

Baby Club: 6 ay-3 yaş arası çocuklar için kurulan bu klüpte biberon strelizasyonu ve mama hazırlanması için 24 saat açık mutfak, bebek telefonu, bebek arabası, bebek yatağı ve ücret karşılığı bebek bakıcılığı hizmeti bulunuyor.
Mini Club: 3-13 yaş arasındaki çocuklar 3 farklı gruba ayrılarak aktivitelere katılıyorlar.
  • Snoopies: 3-6 yaş
  • Jokers: 6-9 yaş
Kids: 9-12 yaş

Lykia World çocuk animasyonu ekibi değişik yaş grupları için 9:00 - 18:30, ve 19:30 - 22:30 saatleri arasında farklı programlar hazırlamaktadırlar. Mini Club’de 19:30 - 22:30 arası çocuk bakımı (Pazartesi hariç).

LykiaWorld'ün çocuklara yönelik hizmetleri bunlarla da bitmiyor. LykiaWorld her yıl Temmuz ayının ilk haftası "Çocuk Festivali" düzenliyor. Sanatçılar, sporcular ve birçok sürprizin yer aldığı festivalde sadece çocuklar değil, yetişkinler de eğleniyor. 

 www.lykiaworld.com

Hiç yorum yok: